Finanțări pentru tineri cu rezultate deosebite la învățătură

Fundația acționează ca o entitate caritabilă ce adună fonduri în scopul finanțării și sponsorizării tinerilor cu rezultate deosebite la învățătură, oferindu-le posibilitatea de a-și continua studiile la instituții de învățământ renumite din țară sau de peste hotare. Acest lucru s-a petrecut în trecut cu ajutorul a nouă membrii și asociați ai Fundației - membrii în Clubul Regional de Afaceri, unul dintre cele mai prestigioase foruri de oameni de afaceri.

Abonare Newsletter

Află prin e-mail ultimele evenimente, proiecte, cursuri organizate și alte activități desfășurate de Fundația Orizont și abonează-te la buletinul nostru informativ lunar.

Acum online

Avem 1 vizitator online

Telefon: 0351/401692

E-mail : orizontscolar@yahoo.com